Pracuji na pomyslném mostě mezi potenciálními zaměstnanci a zaměstnavateli.

Práce nám zabere hodně času v životě a proto je důležité mít takovou práci, kde jsme ocenění, motivovaní, máme možnost růst a učit se, a to v prostředí, které nám vyhovuje. Pokud po takové práci toužíte, mohu vám pomoci.

Jmenuji se Tereza Valnohová a ve své kariéře jsem za více než 16 let obsadila stovky pozic, absolvovala tisíce telefonátů a stovky pohovorů, assessment center a testů. Tahle práce mě baví, a vždycky mě mrzí, pokud někdo opravdu chce, ale neuspěje. Proto jsem se rozhodla, že budu lidem pomáhat nejprve si dobře vybrat směr, pak firmu a pozici, a pak uspět ve výběrovém řízení.

Cesta, na kterou se spolu vydáme, se nazývá kariérní koučink. Nebo kariérní poradenství. Mám dar, vidět ve vás to, co možná vy sami ještě nevidíte. Společně začneme jinak přemýšlet a najdeme pro vás tu správnou cestu. 

Moje BIJO aneb pokud vás zajímá, co mám za sebou

Vystudovala jsem:       Žurnalistiku na Karlově univerzitě v Praze (Bc.)
                                    Mediální studia na univerzitě Glamorgan v Cardiffu, UK (Bc.)
                                    Řízení lidských zdrojů na univerzitě Napier v Edinburgu, UK (Mgr.)

Moje praxe:

 

  • 02/2018 - nyní  Talentwork s.r.o. - konzultant talentů podle metody Gallup, lektor talentových workshopů, práce na dálku, emočních výcviků, budování týmů a řešení problémů
  • 01/2014 - nyní  Průvodce kariérou — poradenství v oblasti práce a kariérního rozvoje, HR poradenství firmám
  •  09/2016-01/2017  Mazars s.r.o. — HR Manager, zastřešení aktivit personálního oddělení
  •  7/2014-08/2016  HR Manager KONE a.s. — zastřešení aktivit personálního oddělení
  • 07/2011 – 06/2014  HR Specialista KONE a.s.– nábor, spolupráce s manažery, administrativa
  • 04/2011-06/2011 Farkasová & Partners s.r.o., headhunterská společnost — nábor
  • 09/2008 – 07/2009 Hudson Global Resources, headhunterská společnost — nábor

Co mě baví:

Práce s lidmi a lidé obecně mě nabíjejí energií
Cestování s baťohem (víc) i s kufrem (míň) a poznávání života lidí na jiných místech planety
Vaření, dobré jídlo a dobrá káva 🙂

JSEM TAKÉ

Certifikovaný kouč ICF

Koučink je metoda, kdy si s pomocí kouče na věci přijdete sami. Pracuji s poznatky z neurovědy, tedy využívám přirozených vlastností a schopností našeho mozku. Specializuji se na kariérní koučink.

Konzultant talentů podle Gallup

Pracuji s talentovými testy společnosti Gallup. S jejich pomocí identifikujete a pojmenujete své silné stránky a porozumíte těm slabým. Díky tomu můžete pracovat mnohem efektivněji na svém osobním rozvoji, porozumět sobě samým a lépe spolupracovat s lidmi ve svém okolí. 

Trenérka a lektorka náboru a dalších

Pracuji nejen s jednotlivci, ale také s firmami. Učím i ty na druhé straně stolu, jak správně vybírat lidi, o čem při náboru a vůbec sestavování týmů přemýšlet. Školím nábor, práci na dálku, práci s týmy, HR profesionály.

Co říkají ti, kdo už se mnou pracovali

Ve svém pracovním životě jsem měla v ruce mnoho životopisů a teď jsem byla v situaci, kdy jsem potřebovala připravit jeden pro sebe. Velice mi záleželo, aby mě vystihoval pravdivě, stručně a zajímavě pro potenciálního zaměstnavatele. Obrátila jsem se na Terku s prosbou o pomoc. Terka je skutečná profesionálka, která mi pomocí trefných otázek pomohla uvědomit si své profesní zkušenosti i slabé a silné stránky. Je to úžasně empatický a přímý člověk, který Vás vyslechne a pochopí a zároveň se nebojí reálně pojmenovat skutečnosti. Ještě jednou i touhle cestou děkuji za její pomoc. Všem, kteří si chtějí vyprofilovat svoje zkušenosti do profesionálního životopisu nebo potřebují pomoc se svým profesním zaměřením – neváhejte se na Terku obrátit!
ZuzanaProvozní ředitelka
K Tereze jsem přišel s očekáváním pomoci při získání skvělé práce. Končil jsem jako vedoucí projektové kanceláře a hledal další směrování. Od Terezy jsem očekával poradenství se znalostmi a zkušenostmi trhu práce. Reálně jsem však dostal víc: 1. Pomocí konzultací jsem spolu sladili směr hledání: co, proč a jak. Vytvořili jsme kariérní plán do budoucna. 2. Následně jsem se s pomocí Tereziných videokurzů připravil (CV, systém pohovorů). 3. Osobní koučink mi pomohl nalézt, vyjasnit a popsat své silné stránky. Výsledky byly ohromující. V průběhu 2 týdnů jsem oslovil 15 firem, ze kterých 12 mě pozvalo na pohovor. Dostal jsem 3 nabídky, z kterých jsem si vybral podle svých preferencí. Terezu i po nalezení vysněné práce dál vnímám jako svého poradce a kouče na pracovní oblast, zejména pro plné využití svých silných stránek. Děkuji!
RomanAgile coach a scrum master
Z práce a setkání s Terezou jsem získal: Životopis, který po společné úpravě zaujal více firem. Díky naší debatě jsem zjistil, jaká práce by mě bavila a jak a kde takovou práci hledat. Už neříkám, že vlastně nemám co nabídnout a že jsem obyčejný člověk. Naučil jsem se vyzdvihovat svoje vlastnosti (poctivost, dochvilnost) a až pak případně i nějakou praxi. Setkání a práce s Terezou mi dalo hodně, až to neumím vyjádřit – srovnal jsem si to všechno v hlavě.
DanielPříjmový technik