S čím vám mohu pomoci

URČENÍ KARIÉRNÍHO SMĚRU
Vědět kam jdete, je to nejdůležitější, když se chystáte na kariérní změnu, ať už hladáte první práci, nebo už toho máte hodně za sebou a chcete změnu. Provedu vás jednak tím, jak o své kariéře přemýšlet, tak tím, jak si stanovit dlouhoobé a krátkodobé cíle. A samozřejmě také ukážu, jak můžete svých cílů nejkratší cestou dosáhnout. Třeba i v oboru, kde nemáte zkušenosti.
DOKONALÝ ŽIVOTOPIS
Životopis je vaše reklama, vaše vizitka. Napište ho tak, aby jeho čtenář okamžitě pochopil, že vy jste ten pravý/ta pravá pro danou pozici. Připravuji pro vás videokurz, který vás provede uměním psát životopis bez toho, abyste si vymýšleli, ale tak, abyste zaujali. Zvyšte úspěšnost svého životopisu hned teď! Naučte se také, jak napsat opravdu přesvědčivý motivační dopis.
KOMPLEXNÍ POMOC PŘI HLEDÁNÍ NOVÉ PRÁCE
Potřebujete stanovit směr, vybrat firmu, pozici, naučit se psát životopis a motivační dopis, chcete se dokonale připravit na pohovor a také na něm uspět? Připravuji pro vás komplexní kurz Jak si najít skvělou práci. Pokrývá naprosto celý proces od myšlenky na novou práci až pováš nástup. Je plný praktických ukázek, checklistů, vzorů a návodů. Kontaktujte mě.